Палац Потоцьких у Микулинцях (палацово-парковий комплекс) в селі Микулинці (18 км від Тернополя). У будівлі палацу на 2016 рік знаходиться діюча лікарня, тому, щоб не турбувати людей на лікуванні ми не стали робити фото палацу поблизу, обмежившись фотографіями здалеку. Проте, палац красивий, перед ним мабуть був невеликий парк для прогулянок і альтанок. Дуже затишне містечко. Правда, за ним не доглядають так, як за палацом, але все ж, будівля стоїть і її періодично ремонтують. Хто знає, може, через пару років туристів буде дуже багато в Микулинцях, а сам Палац і замок поблизу відреставрують і дадуть друге дихання таким прекрасним пам'яткам старовинного містечка. Засновані Микулинці були ще в XI столітті, про що свідчить табличка при в'їзді в селище сообщают Сайты Тернополя.

Палац Потоцьких у Микулинцях

Микулинецький замок XVI століття (правда, на 2016 рік від нього залишилися лише руїни). Ходити всередині замку заборонено, так як можливі обвали стін, та й зовні також слід бути обережним і не підходити близько до стін. Замок у вкрай аварійному стані. Було відчуття, що хтось все ж доглядає за ним, так як одна зі стін була замазана цементом для зміцнення. Будемо сподіватися, що замок все-таки отримає своє друге життя, дуже вже він гарний і цікавий.

Микулинецький замок

Троїцький костел в стилі бароко XVIII століття (смт. Микулинці). Побудований був за наказом Людвіки Потоцької, палац якої знаходився зовсім поруч, навпроти костьолу.

Дата: 25.01.2019.